Blog

Články, které Vás budou zajímat

Největší akce roku pro celou síť RE/MAX. Tentokrát opravdu mezinárodní. David a Lucie Krajní jsou majitelé České i Slovenské pobočky RE/MAX. V české republice je RE/MAX již neuvěřitelných 19 let a na Slovensku o rok méně. A vypadá to na spolupráci v další zemi.

Ceny bytů v České republice opět rostou, a to zejména v segmentu menších bytů do cca 69 m2 v cihlové zástavbě. Analýza aktuálních transakcí prodeje bytů odhalila v dubnu a květnu výrazný nárůst cen právě v této kategorii.

Mám pro Vás dobrou zprávu! Česká národní banka (ČNB) schválila významné ulehčení pro ty, kdo mají zájem o hypoteční úvěr. Odstranila totiž požadavek na omezení výše splátek dluhu vzhledem k čistému měsíčnímu příjmu (DSTI) pro ty, kteří žádají o hypoteční úvěr.

Nemovitostní trh v okrese Beroun za posledních deset let zaznamenal výrazný nárůst prodejů, což ukázaly statistiky Českého statistického úřadu (ČSÚ) za období 2011 až 2021. Je to přisuzováno především blízkosti hlavního města Prahy a zlepšování infrastruktury v tomto regionu.

Zuzana Železná, RE/MAX All Up, Pražská 454, 252 29 Lety u Dobřichovic, Česká republika
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky