RE/MAX Convention 2024

21.03.2024

Největší akce roku pro celou síť RE/MAX. Tentokrát opravdu mezinárodní. David a Lucie Krajní jsou majitelé České i Slovenské pobočky RE/MAX. V české republice je RE/MAX již neuvěřitelných 19 let a na Slovensku o rok méně. A vypadá to na spolupráci v další zemi. 

Konference se konala ve Veletržním paláci a kromě ocenění nejlepších makléřů a poboček v Čechách i na Slovensku jsme se vzdělávali a utužovali či navazovali nové vztahy s dalšími makléři. O své moudro se s námi podělil Baris Kilicarslan, motivační trenér v oblasti obchodu, a naši nejúspěšnější kolegové. 

Večerem nás provázela nadaná moderátorka Zorka Hejdová, o program se též postaraly hudebníci Inflagranti a Groove Army. Poté co jsem skoro vše snědli a vypili nás na parket vyzval Ondřej Vodný z Evropy 2, abychom protančili střevíčky.


Děkuji za krásný večer a možnost setkat se s těmi nejlepšími z nejlepších. 


Zajímavosti závěrem:

1. Nejlepším makléřem byl vyhlášen několikrát Artem Saykin, mladý nadaný makléř, který má před sebou určitě krásnou kariéru.

2. Počet transakcí v síti RE/MAX činí více než 12 000 v Čechách a necelých 1000 na Slovensku!

3. Průměrný počet transakcí na makléře je 9,3. Což umožňuje makléřům se plně věnovat všem zakázkám a klientům, aby každá prodaná či pronajatá nemovitost dostala péči, kterou si zaslouží.

Zuzana Železná, RE/MAX All Up, Pražská 454, 252 29 Lety u Dobřichovic, Česká republika
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky